خرید بهترین مدل های سنگ رودخانه یا قلوه سنگ رودخانه ای

سنگ قلوه رودخانه ای

مقدمه

سنگ ها انواع و اقسام متفاوتی دارند و برای خلق چشم اندازهای طبیعی در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها از آن استفاده می شود. شاید گمان کنید قلوه سنگ هایی که در کناره رودخانه ها وجود دارند بیکاربرد می باشند اما امروزه در بسیاری از زیباسازی ها از این عنصر طبیعی استفاده می شود. اگر شماهم میخواهید تحولی در تزئینات داخلی ساختمان و منازل خود داشته باشید می توانید خرید سنگ رودخانه ای و قلوه سنگ را در اولویت خود قرار دهید. در ادامه به معرفی بهترین مدل های سنگ رودخانه ای و کاربرد آن می پردازیم.

انواع سنگ رودخانه ای و انتخاب بهترین مدل

سنگ های رودخانه ای دارای انواع مختلفی می باشد و تقسیم بندی براساس رنگ آن یکی از مهم ترین تقسیم بندی ها می باشد. سنگ سفید قلوه ای می تواند از بهترین سنگ های رودخانه ای به شمار آیند. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که آیا این سنگ ها همان سنگ هایی هستند که در طبیعت وجود دارند؟ خیر، سنگهای قلوه ای و رودخانه ای که به فروش می رسند طی جریانات شبیه سازی شده رودخانه، صیقلی شده و به شکل دلخواه درمی آیند. در شکل و اندازه های متفاوتی این نوع سنگ ها در سایت کاویان کمپانی به فروش می رسند و شما می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید. خرید قلوه سنگ مشکی نیز بعد از سفید بیشترین طرفدار را دارد، این نمونه سنگ کاملا طبیعی بوده و در ابعاد مختلف نیز موجود می باشد. سنگ رودخانه ای نیز از جمله سنگ هایی می باشد که در ساختمان سازی و تزیین بنا از آن استفاده می شود، اینگونه سنگ ها طوری صیقلی می شوند که قطرشان بیشتر از 5 سانتی متر نباشند همچنین دارای سطحی صاف و صیقلی نیز هستند. قلوه سنگ قهوه ای و مرمر از جمله سنگ هایی می باشد که کاربرد زیادی دارند.

چرا از سنگ رودخانه ای در ساختمان سازی و تزئینات استفاده می شود؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از سازه های جدید، کمی از طبیعت و زندگی در کنار عناصر طبیعی فاصله گرفته ایم. اما باید بدانید تلفیق مدرنیته و اشکال طبیعی زیبایی محیط داخلی و نمای ساختمان را دوچندان می کند. پس خرید سنگ رودخانه ای و یا قلوه سنگ برای تمامی بناها بسیار توصیه می شود. علاوه بر اینکه از این سنگها در نمای ساختمان ها می توان استفاده کرد، در بناهایی هم که در محیط بیرون وجود دارد نیز این سنگ های رودخانه ای قابل استفاده هستند. شاید گمان کنید که ظاهر این سنگ ها مشخص می شود که به طور مصنوعی تولید شده اند، اما باید بگویم به هیچ عنوان تشخیص طبیعی از سنگ رودخانه ای کارخانه ای ممکن نمی باشد. پس هیچگاه جلوه ای مصنوعی به ساختمان و سازه شما نخواهد داد. از این سنگ های قلوه ای می توان در نمای باغ، باغچه و برای پوشاندن زمین استفاده کرد و زیبایی محیط را دوچندان نمود.

سنگ قلوه رودخانه ای
خرید سنگ قلوه رودخانه ای

مزایای خرید بهتری قلوه سنگ و یا سنگ رودخانه ای

سنگ رودخانه ای از جمله سنگ هایی می باشد که در صنایع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد همچنین دارای کاربردهای زیادی نیز می باشد. از جمله مزایایی که در خرید سنگ رودخانه وجود دارد، صیقلی بودن و بدون زوایای تیز می باشد. این مورد باعث می شود ایمنی کافی در استفاده از آن وجود داشته باشد و همچنین نیازمند به تراش و یا برشکاری خاصی نداشته باشد. این نوع سنگ هایی که در کاویان کمپانی به فروش می رسند دارای ابعاد، ضخامت و طرح و رنگهای مختلفی می باشند و با هر نوع سلیقه ای نمونه ای از آن موجود است. از دیگر مزایایی که خرید قلوه سنگ دارد می توان به استحکام بالای آن اشاره کرد که باعث می شود دوام بیشتری داشته و سال های سال سالم باقی بمانند. همچنین در برابر ضربه و فشار نیز از مقاومت بالایی برخوردار می باشند. قلوه سنگ ها به دلیل اینکه در معرض تغییرات آب و هوایی قرار گرفته اند باید مقاومت زیادی نیز در این مورد داشته باشند. ما این اطمینان را در این رابطه به شما خواهیم داد. این مدل از سنگ های قلوه ای و رودخانه ای با هرگونه سبک معماری هماهنگی زیادی دارند.

سنگ قلوه رودخانه ای
خرید سنگ قلوه رودخانه ای

قلوه سنگ مرمر از بهترین سنگهای رودخانه ای

می توان گفت یکی از بهترین قلوه سنگ هایی که در سازهای لوکس و امروزی مورد استفاده قرار می گیرد، قلوه سنگ از جنس مرمر می باشد. یکی از ویژگی های بارزی که در خرید سنگ رودخانه ای از جنس مرمر وجود دارد، شفافیت و داشتن خاصیت عبور نور می باشد. اما یک نکته مهم در خرید قلوه سنگ وجود دارد، این است که سنگ مرمر در برابر تغییرات جوی مقاومت چندانی ندارد به همین دلیل بهتر است از آن در نمای داخلی ساختمان استفاده کنید. همچنین اگر در معرض تابش مستقیم نور خورشید باشند با گذشت زمان به تدریج رنگ خود را از دست داده و کدر می شوند. از مزایایی که استفاده از این سنگ دارد می توان به این مورد اشاره کرد که خاصیتی در مرمر وجود دارد که باعث می شود گرد و غبار را جذب نکنند و یا درصورت کثیف شدن به سادگی قابل پاکسازی باشند. ایجاد آرامش، سرزندگی، افزایش نور محیط و غیره از جمله ویژگی هایی می باشد که در این نوع سنگ وجود دارد. قیمت قلوه سنگی که از جنس مرمر باشد به دلیل همان خاصیت لوکس بودن به مراتب بالاتر از سایر سنگ ها می باشد.

سنگ قلوه رودخانه ای
خرید سنگ قلوه رودخانه ای

کاربرد سنگهای رودخانه ای

قلوه سنگ ها و یا سنگهای رودخانه ای به دلیل ویژگی و مزایایی که دارند، دارای کاربردهای فراوانی نیز می باشند. خیلی از افراد گمان نمی کنند که بتوان از این محصولات در بناهای خاصی استفاده کرد اما بعد از استفاده متوجه جذابیت زیاد آن ها می شوند. کاربرد سنگ قلوه در مراکز تفریحی به جای چمن می توانید از آن استفاده کنید. نمای ساختمان و ویلا و یا طراحی روف گاردن ها در برج ها توسط قلوه سنگ ها و سنگ های طبیعی انجام می گیرد. کنار استخر و آب راه ها نیز از قلوه سنگ استفاده می شود که از سرامیک بسیار عملکرد بهتری دارد زیرا افراد کمتر در معرض لیز خوردگی قرار می گیرند. می دانید در ساخت و تزئینات مربوط به آکواریوم نیز می توان از قلوه سنگ های مختلفی استفاده کرد؟ همچنین در بناهای دکوراتیو مانند گلدان و یا جاشمعی ها در کنار ویلاها نیز از این سنگ های طبیعی استفاده می شود. پس حتی اگر قیمت قلوه سنگ برای تزئینات داخلی و خارجی ساختمان برای شما کمی زیاد می باشد از کاربردهای فراوانی که دارد غافل نشوید. در طراحی و ساخت حمام نیز می توان از قلوه سنگ ها استفاده نمود و به دلیل مقاومتی که در برابر رطوبت دارند، بیشترین کاربرد را دارند.

سنگ قلوه رودخانه ای
انواع سنگ قلوه رودخانه ای

خرید و قیمت قلوه سنگ

قیمت قلوه سنگ و سنگ رودخانه ای مانند تمامی محصولاتی که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند، به عوامل متعددی بستگی دارد. قلوه سنگ سفید رنگ را می توان از پرفروش ترین سنگ هایی نامید که مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از مراکز تجاری مدرن و هتل ها از این نوع سنگ در نمای خود استفاده کرده اند. قیمت قلوه سنگ و سنگ رودخانه ای در سایت کاویان کمپانی باتوجه به کیفیتی که دارند، بسیار منصفانه می باشد و در مقایسه با سایر فروشگاه ها از قیمت بهتری برخوردار هستند. قیمت این محصول به کیفیت سنگ ها و مقاومت آن ها نیز بستگی دارد و هرچه کیفیت بهتری داشته باشند به مراتب گران تر خواهند بود. قلوه سنگ هایی که به این منظور به فروش می رسند در بسته بندی های مختلف با سایزهای متفاوتی قرار گرفته اند و هرچه حجم بالاتری بخواهید هزینه آن نیز بالاتر می رود. در این میان قیمت قلوه سنگ های مرمری به مراتب بالاتر می باشند.

سنگ قلوه رودخانه ای
خرید سنگ قلوه رودخانه ای

نکاتی که در خرید قلوه سنگ باید به آن توجه داشته باشید

در خرید قلوه سنگ و سنگ رودخانه ای یکسری نکات وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. این سنگ ها درجه بندی های متفاوتی دارند و باید دقت داشته باشید تا سنگ با درجه بندی کمتر را با قیمت زیادی خریداری نکنید. بعد از این نکات در انتخاب فروشگاه دقت نمایید تا بتوانید سنگی باکیفیت درجه یک تهیه نمایید. سایت کاویان کمپانی از یکی از همین سایت های خرید و فروش می باشد که اعتبار بسیار زیادی در فروش محصولات مربوط به صنایع و ساختمان سازی دارد. تولید کننده این محصولات باید معتبر بوده و محصولاتش از استانداردهای کافی برخوردار باشند. قیمت معقول از جمله نکاتی می باشد که در خرید این محصولات باید دقت داشته باشید. ارزان فروشی و یا گران فروشی نمی تواند دلیلی بر کیفیت قلوه سنگ ها باشد. کاربرد قلوه سنگ می تواند متفاوت بوده و براساس کاربردی که دارند باید نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

جمع بندی

درنهایت باتوجه به همه نکاتی که دررابطه با خرید سنگ رودخانه گفته شد شما می توانید این محصولات را از سایت کاویان کمپانی خریداری نمایید. تشخیص اصل و یا غیراصل بودن این محصولات در خرید حائز اهمیت می باشد. در سایزبندی های متنوعی این محصولات موجود می باشند و با هر سلیقه ای می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید. اگر از فروشگاهی که خرید خود را انجام می دهید تولید کننده اصلی و بدون واسطه باشد بی شک قیمت آن نیز به مراتب کمتر خواهد بود.