کرتین استخری چیست؟

کرتین استخری

آبنما کرتین استخری از جمله نازل های سر ریز هستند که برای  استفاده در کناره های استخر و حوض های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع کرتین استخری می توان به کرتین استخری طرح c و طرح کبری ،حلزونی، دلفینی و نیز با همین طرز کار اشاره کرد.

کرتین استخری می تواند آب استخر را به جریان در آورد و از حالت سکون و یکنواختی بیرون آورد. همچنین در برخی از استخر ها برای استفاده از خاصیت ماساژ دهی نیز از این محصول استفاده می کنند.

کرتین استخری

کرتین استخری از شاخه آبنما استخری است .

نازل پرده آب بصورت دکوراتیو در محیط های داخلی یا خارجی در استخر ها به عنوان آبنما مورد استفاده می گردد .

این محصول به خاطر جنس استیل آن در برابر عوامل محیطی و شیمیایی که در استخر استفاده می شود ، مقاوم هستند .

کرتین استخری محصولاتی کاملا یک تکه و بدون مشخص بودن جای جوشکاری میباشد،با جوشکاری کاملا حرفه ای
اینم محصول جهت استفاده در لبه استخر و ریزش آب به داخل استخر مورد استفاده قرار میگیرند.
این محصول  دارای خاصیت ماساژ آب نیز میباشد

کرتین استخری

کاربرد کرتین استخری

ایجاد جلوه زیبای آبشار و پرده ای نازک از آب خاصیت ماساژ آب(آب درمانی) ایجاد صدای دلنشین و آرامش بخش آب قابلیت نورپردازی مولتی کالر همراه با ریموت کنترل کننده این محصول  با اشکال، ابعاد و رنگهای مختلف  در لبه استخر ها نصب می شود و آب استخر توسط یک پمپ و یا کفکش مکش میشود و از دهانه  نازل کرتین مجددا به استخر باز میگردد. که این سیرکولاسیون آب توسط این محصول منظره ای بسیار دلپذیرو صدای آرامش بخش و حرکت آب را به ارمغان می آورد. کرتین از استیل ضد زنگ ساخته و با کیفیت عالی ، در برابر کلر و آب نمک مقاوم  و به همین دلیل بسیار بادوام است. نصب وراه اندازی این نازل بسیار راحت و آسان میباشد

کرتین استخری
کرتین استخری
کرتین استخری
کرتین استخری

نصب نازل استخری و نکات مهمی که باید به آن توجه داشت !

  برای نصب نازل کرتین استخری و راه اندازی یک آبنمای استیل استخر می بایست به یک سری از نکات مهم توجه ویژه داشت. اولین نکته برای نصب نازل استخری و نصب آبنمای استیل استخر ، انتخاب پمپ آب مناسب و هماهنگ با این نازل است که بتواند به راحتی و در درست ترین حالت آب را از مخزن استخر به سمت نازل پمپاژ کند و نمایش زیبایی از خروجی شیشه ای شکل آب بدون بریدگی و یا فشار بیش از حد ایجاد کند. استفاده از پمپ آبنمایی که آب را در حالت استاندارد و مطابق با تعداد نازل های کار شده در لبه استخر و فشار مطلوب پمپاژ کند زیرا اگر فشار آب خروجی بیشتر از حد استاندارد باشد آب حالت پرتابی به خود می گیرد و انحنای خود را از دست می دهد و اگر فشار آب خروجی کمتر باشد باعث ایجاد شکاف در میانه ی لایه ی آب خروجی از نازل استخری می شود. اطلاعات بیشتر پیرامون کاربرد آبنمای استخر ستیل و نصب آبنمای استیل استخر را می توانید در قسمت محصولات این فروشگاه اینترنتی کسب کنید. ما هر نوع نازل کرتین ی بخواهید با بهترین قیمت برای شما تولید میکنیم . بدون واسطه نازل کرتین را خرید کنید و از خدمات پس از فروش ما لذت ببرید .    

مشاوره رایگان دکوراسیون